Nagroda za opinie
Informacja dla klientów sklepu internetowego HUBOS.PL
 
W odpowiedzi na Wasze prośby, wprowadzamy program nagrody za opinie. Pierwsze nagrody za miesiąc wrzesień przyznane zostaną już z początkiem października.
 
 

Jak to działa:

W każdym miesiącu wybierzemy 3 opinie spośród opinii otrzymanych w danym miesiącu, które uznamy za najciekawsze i pomocne. Osoba która napisała wybraną opinię otrzyma naczynie żeliwne (może to być rondelek, patelnia, kociołek , brytfanka) coś z naszej produkcji.

Co zrobić aby otrzymać nagrodę:

  1. Wejdź na stronę Google i w wyszukiwarce wpisz nazwę HUBOS, następnie kliknij na gwiazdki z opiniami. Następnie wypełnij formularz - postaraj się rzetelnie przedstawić zalety lub wady firmy.
  2. Po zakończonym etapie napisz do nas emaila @ abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w razie wygrania konkursu. Twój adres email nie będzie nigdzie publikowany, służy jedynie celom kontaktowym.

Wyniki z każdego miesiąca będą publikowane na tej stronie i pojawią się do końca następnego miesiąca. Osoba która wygra, zostanie o tym poinformowana emailem i otrzyma naczynie żeliwne w prezencie.

 

Październik 2021

1. Janusz Lewandowski
2. Daniel Borowiak
3. Zdzisław Porowski
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu z nami: biuro@hubos.pl
Więcej danych kontaktowych na stronie kontakt.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl